Maailmast: Muusika-startupide konkursi Midem finalistid selgunud

aprill 2015
Muusika-startupidele suunatud konkurss Midem avalikustas 30 parimat ideed, mis hakkavad 5 - 8 juuni  2015 Cannes konkureerima selle aasta parimale startupi auhinnale. 
Pepsi ja Vivendi korraldatud 2015. aasta Midemi konkurss osutus äärmiselt populaarseks, mille tõestuseks oli ligi 6150 osalejat, mis on 37% võrra rohkem kui 2014. aastal. 

Finaali pääsenud ideed on väga laiahaardelised ning innovaatilised. Nii on muuhulgas esindatud Snapchatist inspireeritud Audioshot, selfie`sid ja muusikavideosid ühendav Fusic, ning erinevad platvormid autorite, turustajate ning esindajate ühendamiseks ning turustamiseks. Idufirmadega on võimalik tutvuda lähemalt Midem blogis. Järgneva kuu jooksul on finalistidel võimalik enda ideid täiustada ning valmistada ette esitlust potentsiaalsetele äripartneritele ning investoritele. Võitjad valitakse 5 - 8 juunil 2015 Cannes ärimudelite esitlusel. 

Rohkem infot Midem konkursi kohta saab Midem kodulehelt (www.midem.com) ja Facebookist (www.facebook.com/Midem.official)